Zbiory tekstów konferencyjnych: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
aktualizacja |
akt |
||
| Linia 142: | Linia 142: | ||
|WN UMK | |WN UMK | ||
|978-83-231-5209-5 | |978-83-231-5209-5 | ||
|- | |||
|''[[Camino Polaco. Teologia – Sztuka – Historia – Teraźniejszość. Tom 7|Camino Polaco. Tom 7]]'' | |||
|[[Piotr Roszak|Roszak P.]], [[Franciszek Mróz|Mróz F.]], [[Dariusz Doburzyński|Doburzyński D.]], [[Marek Sokołowski|Sokołowski M.]] | |||
|Toruń | |||
|2025 | |||
|WN UMK | |||
|978-83-231-6227-8 | |||
|- | |- | ||
|''[[Drogi Jakubowe i inne szlaki pątnicze w Polsce i Czechach]]'' | |''[[Drogi Jakubowe i inne szlaki pątnicze w Polsce i Czechach]]'' | ||
Aktualna wersja na dzień 13:31, 27 paź 2025
Zbiorowe publikacje będące plonem konferencji naukowych dotyczących Camino de Santiago i pielgrzymowania.