Zbiory tekstów konferencyjnych: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
nowa strona |
ed |
||
| Linia 32: | Linia 32: | ||
|978-83-62862-69-6 | |978-83-62862-69-6 | ||
|- | |- | ||
|''Święci i błogosławieni na Drodze Św. Jakuba. W 800. rocznicę pielgrzymki św. Franciszka z Asyżu do Santiago de Compostela | |''[[Święci i błogosławieni na Drodze Św. Jakuba. W 800. rocznicę pielgrzymki św. Franciszka z Asyżu do Santiago de Compostela]]'' | ||
|Jackowski A., Mróz F. | |Jackowski A., Mróz F. | ||
|Kraków 2014 | |Kraków 2014 | ||
| Linia 38: | Linia 38: | ||
|978-83-62862-56-6 | |978-83-62862-56-6 | ||
|- | |- | ||
|''Duchowość i przestrzeń w kontekście Camino de Santiago'' | |''[[Duchowość i przestrzeń w kontekście Camino de Santiago]]'' | ||
|Roszak P., ks., , Mróz F., Mróz Ł, | |Roszak P., ks., , Mróz F., Mróz Ł, | ||
|Kraków 2018 | |Kraków 2018 | ||
|Czuwajmy | |Czuwajmy | ||
|978-83-65771-04-9 | |978-83-65771-04-9 | ||
|- | |||
|''[[1200 lat pielgrzymek do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela]]'' | |||
|Jackowski A., Mróz F., Mróz Ł, | |||
|Kraków 2013 | |||
|Czuwajmy | |||
|978-83-62862-42-9 | |||
|- | |||
|''[[Kult św. Jakuba Apostoła na szlakach pielgrzymkowych do Santiago de Compostela]]'' | |||
|Jackowski A., Mróz F., Hodorowicz I. | |||
|Kraków 2010 | |||
|Czuwajmy | |||
|978-83-89675-92-7 | |||
|- | |||
|''[["Akt Europejski" bł. Jana Pawła II a renesans Drogi św. Jakuba]]'' | |||
|Jackowski A., Mróz F. | |||
|Kraków 2012 | |||
|Czuwajmy | |||
|978-83-62862-21-4 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 09:41, 17 mar 2020
Zbiorowe publikacje będące plonem konferencji naukowych dotyczących Camino de Santiago i pielgrzymowania.
| tytuł | redaktor | miejsce, rok wyd. | wydawnictwo | ISBN |
|---|---|---|---|---|
| Droga do Composteli - przeszłość i teraźniejszość | Roszak Piotr, ks., Mróz F. | Kraków, 2016 | Czuwajmy | 978-83-62862-24-5 |
| Camino de Santiago - nie tylko droga | Roszak P. | Toruń 2012 | Wyd. Naukowe UMK | 978-83-231-2686-7 |
| Wpływ świętego roku Jakubowego na rozwój kultu i Drogi św. Jakuba | Jackowski,A., Mróz F., Hodorowicz I. | Kraków 2011 | Czuwajmy | 978-83-62862-03-0 |
| Droga św. Jakuba w Polsce - historia, teraźniejszość, przyszłość. W 10. rocznicę otwarcia pierwszego polskiego odcinka Camino de Santiago. | Roszak,P. ks., Mróz F. | Kraków 2015 | Czuwajmy | 978-83-62862-69-6 |
| Święci i błogosławieni na Drodze Św. Jakuba. W 800. rocznicę pielgrzymki św. Franciszka z Asyżu do Santiago de Compostela | Jackowski A., Mróz F. | Kraków 2014 | Czuwajmy | 978-83-62862-56-6 |
| Duchowość i przestrzeń w kontekście Camino de Santiago | Roszak P., ks., , Mróz F., Mróz Ł, | Kraków 2018 | Czuwajmy | 978-83-65771-04-9 |
| 1200 lat pielgrzymek do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela | Jackowski A., Mróz F., Mróz Ł, | Kraków 2013 | Czuwajmy | 978-83-62862-42-9 |
| Kult św. Jakuba Apostoła na szlakach pielgrzymkowych do Santiago de Compostela | Jackowski A., Mróz F., Hodorowicz I. | Kraków 2010 | Czuwajmy | 978-83-89675-92-7 |
| "Akt Europejski" bł. Jana Pawła II a renesans Drogi św. Jakuba | Jackowski A., Mróz F. | Kraków 2012 | Czuwajmy | 978-83-62862-21-4 |