Camino De Santiago. 30 lat w 30 dni

Z WikiCamino
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

30 lat w 30 dni, książka autorstwa Arka Bednarskiego.

zobacz okładkę

Tekst promocyjny: Książka napisana podczas 30-to dniowej pielgrzymki do Santiago de Compostela w 2021 roku i wydana we własnym zakresie przez autora.

300 stron i 300 kolorowych zdjęć.

„Siedząc na ławce przed katedrą w Burgos, myślałem, że gdyby ktoś mnie w tym momencie zapytał, czy warto iść na pielgrzymkę do Santiago de Compostela, odpowiedziałbym: „Nie pytaj: »czy?«, zapytaj: »kiedy?«”. Camino powinno być obowiązkową drogą dla każdego człowieka. Nieważne, czy ani w co wierzy. Camino de Santiago to nie pielgrzymka zarezerwowana dla katolików lub chrześcijan. To Droga dla ludzi. To Droga, która pomaga zrozumieć siebie, ludzi, Boga i świat. To Droga, która nas zmienia – zawsze na lepszych. Myślisz o Camino? Nie myśl więcej, tylko ruszaj na swoje Camino, bo na pewno będzie tylko Twoim.”

O autorze:

Arkadiusz (Arek) Bednarski – Trener doradca i autor 17 książek, w tym super bestsellera Mistrz sprzedaży, który doczekał się czterech wydań. W ciągu 22 lat osobiście przeszkolił w ponad 12 tysięcy osób z 23 krajów. Absolwent Wydziału Zarządzania i Technologii Żywności Uniwersytetu Morskiego w Gdyni oraz studiów podyplomowych na kierunku negocjacje i mediacje Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Aktywny biegacz, miłośnik i obrońca praw zwierząt, twórca opiniotwórczego bloga wegańskiego vegetest.pl, zapalony podróżnik i pasjonat dobrej literatury.