Szablon:Szablon kościoła: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
ed |
ed |
||
| Linia 5: | Linia 5: | ||
|colspan="2"|<!-- tu wstaw plik ze zdjęciem obiektu w podwójnych nawiasach kwadratowych --> [[File:Ig.SanJorge(Tudela).jpg|thumb|Ig.SanJorge(Tudela)]] | |colspan="2"|<!-- tu wstaw plik ze zdjęciem obiektu w podwójnych nawiasach kwadratowych --> [[File:Ig.SanJorge(Tudela).jpg|thumb|Ig.SanJorge(Tudela)]] | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center" | Kościół i parafia w | |colspan="2"| style="text-align:center" | Kościół i parafia w Kociupkowie | ||
|- | |||
|diecezja | |||
| | |||
|- | |- | ||
|dekanat | |dekanat | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| [[File:Bakałarzewo na mapie Polski.png|thumb|Lokalizacja miejscowości]] | |inne dane | ||
| | |||
|- | |||
|adres | |||
| | |||
|- | |||
|położenie | |||
| | |||
|- | |||
|colspan="2"| [[File:Bakałarzewo na mapie Polski.png|thumb|Lokalizacja miejscowości]] | |||
|- | |- | ||
| | |colspan="2"|[[commons:Category:Church of Saint James the Greater (Popovice) | więcej obrazów obiektu na WikimediaCommons]] | ||
|} | |} | ||
Wersja z 13:38, 13 cze 2020
'Kościół i parafia w Bakałarzewie .... w diecezji ... , dekanat .......
| Miejscowość | |
|---|---|
| style="text-align:center" | Kościół i parafia w Kociupkowie | |
| diecezja | |
| dekanat | |
| inne dane | |
| adres | |
| położenie | |
| więcej obrazów obiektu na WikimediaCommons | |

