Kaplica cmentarna św. Jakuba St. w Chodeczu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
nowa strona |
akt. |
||
| Linia 36: | Linia 36: | ||
|współrzędne | |współrzędne | ||
|style="text-align:center;"| 52.4019, 19.03017 | |style="text-align:center;"| 52.4019, 19.03017 | ||
|- | |||
|na mapie OSM | |||
|style="text-align:center;"| [https://www.openstreetmap.org/search?query=52.4019%2C%2019.03017#map=17/52.40190/19.03017 kliknij tu] | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | |style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | ||
Aktualna wersja na dzień 17:05, 14 lip 2022
Rzymskokatolicka kaplica cmentarna pw. św. Jakuba w parafii św. Dominika w Chodeczu.
| Chodecz | |
|---|---|
| diecezja | włocławska |
| dekanat | chodecki |
| województwo | kujawsko-pomorskie |
| gmina | Chodecz |
| adres | ul. Warszawska 22, Chodecz |
| Camino | |
| w sieci | www parafii |
| kontakt | parafia ul. Warszawska 20, tel: +48542848022, Email: kancelaria@parafia.chodecz.p9.pl |
| Wikidata | |
| współrzędne | 52.4019, 19.03017 |
| na mapie OSM | kliknij tu |
| zdjęcia w WikimediaCommons | |
Dzieje
Architektura i wyposażenie
Kult jakubowy
- Obrazy, rzeżby, ołtarze
- odpust?
- lokalne nabożeństwa, pieśni?
Nabożeństwa
Źródła
- Wikipedia?
- Materiały autorstwa p. J.G. Kazimierczaka
- Witryna internetowa?
- informacja od proboszcza?