Kościół i parafia św. Jakuba w Budziszewku: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
nowa strona |
akt. |
||
| Linia 33: | Linia 33: | ||
|współrzędne | |współrzędne | ||
|style="text-align:center;"| 52°41′39″N 17°04′12″E | |style="text-align:center;"| 52°41′39″N 17°04′12″E | ||
|- | |||
|na mapie OSM | |||
|style="text-align:center;"| kliknij tu | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | |style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | ||
Wersja z 15:36, 14 lip 2022
Rzymskokatolicki kościół i parafia św. Jakuba Apostoła w Budziszewku.
| Budziszewko | |
|---|---|
| diecezja | gnieźnieńska |
| dekanat | rogoziński |
| województwo | wielkopolskie |
| gmina | Rogoźno |
| adres | 64‑612 Budziszewko 17 |
| Camino | |
| w sieci | |
| kontakt | tel: 697 678 957, e-mail: rogozno1@archidiecezja.pl |
| współrzędne | 52°41′39″N 17°04′12″E |
| na mapie OSM | kliknij tu |
| zdjęcia w WikimediaCommons | |
Dzieje
Architektura i wyposażenie
Kult jakubowy
- Obrazy, rzeżby, ołtarze
- odpust?
- lokalne nabożeństwa, pieśni?
Nabożeństwa
- Niedziele: 8:00, 11:30, Studzieniec: 9:45
- Dni powszednie: 17:30
Źródła
- Wikipedia?
- Materiały autorstwa p. J.G. Kazimierczaka
- Witryna internetowa?
- informacja od proboszcza?