Kościół i parafia św. Jakuba w Brożcu: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
akt. |
akt. |
||
| Linia 33: | Linia 33: | ||
|współrzędne | |współrzędne | ||
|style="text-align:center;"| 50°49′06″N 17°07′59″E | |style="text-align:center;"| 50°49′06″N 17°07′59″E | ||
|- | |||
|na mapie OSM | |||
|style="text-align:center;"| kliknij tu | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | |style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | ||
Wersja z 15:34, 14 lip 2022
Rzymskokatolicki kościół i parafia św. Jakuba Apostoła w Brożcu.
| Brożec | |
|---|---|
| diecezja | wrocławska |
| dekanat | Wiązów |
| województwo | dolnośląskie |
| gmina | Strzelin |
| adres | Brożec 81, 57-100 Strzelin |
| Camino | |
| w sieci | www |
| kontakt | tel: 731-766-322, brozec@archidiecezja.wroc.pl |
| współrzędne | 50°49′06″N 17°07′59″E |
| na mapie OSM | kliknij tu |
| zdjęcia w WikimediaCommons | |
Dzieje
Architektura i wyposażenie
Kult jakubowy
- Obrazy, rzeżby, ołtarze
- odpust?
- lokalne nabożeństwa, pieśni?
Nabożeństwa
- Msze św. w niedziele: 9.00, 10.30; 12.00
- Msze św. w tygodniu:
- w okresie letnim: 18.00
- w okresie zimowym:17.00
Źródła
- Wikipedia?
- Materiały autorstwa p. J.G. Kazimierczaka
- Witryna internetowa?
- informacja od proboszcza?