Kościół i parafia św. Jakuba w Bobrowie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
nowa strona |
akt. |
||
| Linia 33: | Linia 33: | ||
|współrzędne | |współrzędne | ||
|style="text-align:center;"| 53°17′21″N 19°16′19″E | |style="text-align:center;"| 53°17′21″N 19°16′19″E | ||
|- | |||
|na mapie OSM | |||
|style="text-align:center;"| kliknij tu | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | |style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | ||
Wersja z 15:32, 14 lip 2022
Rzymskokatolicki kościół i parafia św. Jakuba Apostoła Starszego w Bobrowie.
| Bobrowo | |
|---|---|
| diecezja | toruńska |
| dekanat | jabłonowski |
| województwo | kujawsko-pomorskie |
| gmina | Bobrowo |
| adres | Bobrowo 49 A, 87-327 Bobrowo |
| Camino | |
| w sieci | zob. |
| kontakt | Tel.: (56) 495-18-86 |
| współrzędne | 53°17′21″N 19°16′19″E |
| na mapie OSM | kliknij tu |
| zdjęcia w WikimediaCommons | |
Dzieje
Architektura i wyposażenie
Kult jakubowy
- Obrazy, rzeżby, ołtarze
- odpust?
- lokalne nabożeństwa, pieśni?
Nabożeństwa
- dni zwykłe: 17:00
- niedziela i święta nakazane: 8:00, 9:30, 10:45
- inne święta: 9:30, 17:00
Źródła
- Wikipedia?
- Materiały autorstwa p. J.G. Kazimierczaka
- Witryna internetowa?
- informacja od proboszcza?