Szablon:Szablon kościoła: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
ed |
m ed |
||
| Linia 4: | Linia 4: | ||
|- | |- | ||
|colspan="2"|<!-- tu wstaw plik ze zdjęciem obiektu w podwójnych nawiasach kwadratowych --> [[File:Ig.SanJorge(Tudela).jpg|thumb|Ig.SanJorge(Tudela)]] | |colspan="2"|<!-- tu wstaw plik ze zdjęciem obiektu w podwójnych nawiasach kwadratowych --> [[File:Ig.SanJorge(Tudela).jpg|thumb|Ig.SanJorge(Tudela)]] | ||
|- | |- | ||
|diecezja | |diecezja | ||
| Linia 13: | Linia 11: | ||
|Szczuczarzewski | |Szczuczarzewski | ||
|- | |- | ||
| | |województwo | ||
| | |Pryncypialne | ||
|- | |||
|powiat | |||
|Prowincjonalny | |||
|- | |- | ||
|adres | |adres | ||
Wersja z 14:08, 13 cze 2020
'Kościół i parafia w Bakałarzewie .... w diecezji ... , dekanat .......
| Miejscowość | |
|---|---|
| diecezja | Świrdybółkowo |
| dekanat | Szczuczarzewski |
| województwo | Pryncypialne |
| powiat | Prowincjonalny |
| adres | ul. Błotna nr Zachlapany |
| położenie | |
| TU ZOBACZ więcej obrazów kościoła na WikimediaCommons | |

