Kościół i parafia św. Jakuba w Błażejewie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
nowa strona |
akt. |
||
| Linia 33: | Linia 33: | ||
|współrzędne | |współrzędne | ||
|style="text-align:center;"| 52°0'3.10"N, 17°9'38.74"E | |style="text-align:center;"| 52°0'3.10"N, 17°9'38.74"E | ||
|- | |||
|na mapie OSM | |||
|style="text-align:center;"| kliknij tu | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | |style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | ||
Wersja z 15:29, 14 lip 2022
Kościół i parafia św. Jakuba Apostoła w Błażejewie.
| Błażejewo | |
|---|---|
| diecezja | poznańska |
| dekanat | śremski |
| województwo | wielkopolskie |
| gmina | Dolsk |
| adres | Błażejewo 27, 63-140 Dolsk, |
| Camino | |
| w sieci | |
| kontakt | 61 282-52-66 |
| współrzędne | 52°0'3.10"N, 17°9'38.74"E |
| na mapie OSM | kliknij tu |
| zdjęcia w WikimediaCommons | |
Dzieje
Architektura i wyposażenie
Kult jakubowy
- Obrazy, rzeżby, ołtarze
- odpust?
- lokalne nabożeństwa, pieśni?
Nabożeństwa
- Msze św. w niedziele: 8:00, 11:00
- Msze św. w dni powszednie: od Wielkiego Tygodnia do I niedzieli października 19:00, pozostała część roku 18:00
- Msze św. w święta w dni pracy: od Wielkiego Tygodnia do I niedzieli października 19:00, pozostała część roku 18:00
Źródła
- Wikipedia?
- Materiały autorstwa p. J.G. Kazimierczaka
- Witryna internetowa?
- informacja od proboszcza?