Kościół i parafia św. Jakuba w Bakałarzewie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
akt. |
akt. |
||
| (Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Kościół i parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Bakałarzewie''' <br> | '''Kościół i parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Bakałarzewie''' <br> | ||
{| class="wikitable" style="width: | {| class="wikitable" style="width:300px; float:right; margin-left: 10px;" | ||
!colspan="2" style="font-size:140%; background: blue; color: yellow" | | !colspan="2" style="font-size:140%; background: blue; color: yellow" |Bakałarzewo | ||
|- | |- | ||
|colspan="2"|<!-- tu wstaw plik ze zdjęciem obiektu w podwójnych nawiasach kwadratowych --> [[File:Kościół pw. św. Jakuba Apostoła w Bakałarzewie.JPG| | |colspan="2"|<!-- tu wstaw plik ze zdjęciem obiektu w podwójnych nawiasach kwadratowych --> [[File:Kościół pw. św. Jakuba Apostoła w Bakałarzewie.JPG|300px]] | ||
|- | |- | ||
|style="background: gainsboro" |diecezja | |style="background: gainsboro" |diecezja | ||
| Linia 29: | Linia 29: | ||
| +48 574 700 401; proboszcz@parafia-bakalarzewo.pl | | +48 574 700 401; proboszcz@parafia-bakalarzewo.pl | ||
|- | |- | ||
|colspan="2" |[[File:Bakałarzewo na mapie Polski.png| | |colspan="2" |[[File:Bakałarzewo na mapie Polski.png|300px]] | ||
|- | |- | ||
|współrzędne | |współrzędne | ||
|style="text-align:center;"| | |style="text-align:center;"| 54.09333, 22.65064 | ||
|- | |||
|na mapie OSM | |||
|style="text-align:center;"| [https://www.openstreetmap.org/search?whereami=1&query=54.09333%2C22.65064#map=17/54.09333/22.65064 kliknij tu] | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | |style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | ||
Aktualna wersja na dzień 15:28, 14 lip 2022
Kościół i parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Bakałarzewie
| Bakałarzewo | |
|---|---|
| diecezja | ełcka |
| dekanat | Filipów |
| województwo | podlaskie |
| gmina | Bakałarzew |
| adres | Rynek 17a, 16-423 Bakałarzewo |
| szlak Camino | ? |
| w sieci | https://parafia-bakalarzewo.pl/ |
| kontakt | +48 574 700 401; proboszcz@parafia-bakalarzewo.pl |
| współrzędne | 54.09333, 22.65064 |
| na mapie OSM | kliknij tu |
| zdjęcia w WikimediaCommons | |
Dzieje
Architektura i wyposażenie
Kult jakubowy
- Obrazy, rzeżby, ołtarze
- odpust?
- lokalne nabożeństwa, pieśni?
Nabożeństwa
- Niedziela 9:00 11:00 17:00
- Dni powszednie: 17:00
Źródła
- Wikipedia
- Materiały autorstwa p. J.G. Kazimierczaka
- Witryna internetowa parafii
- informacja od proboszcza?