Kościół i parafia św. Jakuba w Butrynach: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
nowa strona |
akt. |
||
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 36: | Linia 36: | ||
|współrzędne | |współrzędne | ||
|style="text-align:center;"| 53.60451, 20.58285 | |style="text-align:center;"| 53.60451, 20.58285 | ||
|- | |||
|na mapie OSM | |||
|style="text-align:center;"| [https://www.openstreetmap.org/search?query=53.60451%2C%2020.58285#map=19/53.60451/20.58285 kliknij tu] | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | |style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | ||
Aktualna wersja na dzień 18:24, 14 lip 2022
Rzymskokatolicki kościół i parafia św. Jakuba Apostoła w Butrynach.
| Butryny | |
|---|---|
| diecezja | warmińska |
| dekanat | Olsztyn IV - Jaroty |
| województwo | warmińsko-mazurskie |
| gmina | Purda |
| adres | Butryny 22, 11-032 Butryny |
| Camino | |
| w sieci | wizytówka |
| kontakt | tel. 895133828, butryny@archwarmia.pl |
| Wikidata | |
| współrzędne | 53.60451, 20.58285 |
| na mapie OSM | kliknij tu |
| zdjęcia w WikimediaCommons | |
Dzieje
Architektura i wyposażenie
Kult jakubowy
- Obrazy, rzeżby, ołtarze
- odpust?
- lokalne nabożeństwa, pieśni?
Nabożeństwa
- Niedziela: 9:00, 12:00, 10:30 ???
- Dni powszednie: 16:00, 18:00, 16:00, 17:00 ?????
Źródła
- Wikipedia?
- Materiały autorstwa p. J.G. Kazimierczaka
- Witryna internetowa?
- informacja od proboszcza?