Kośćiół filialny św. Jakuba w Bukowej Śląskiej: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
nowa strona |
akt. |
||
| (Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 36: | Linia 36: | ||
|współrzędne | |współrzędne | ||
|style="text-align:center;"| 51.10228, 17.81033 | |style="text-align:center;"| 51.10228, 17.81033 | ||
|- | |||
|na mapie OSM | |||
|style="text-align:center;"| [https://www.openstreetmap.org/search?query=51.10228%2C%2017.81033#map=19/51.10228/17.81033 kliknij tu] | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | |style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | ||
Aktualna wersja na dzień 18:23, 14 lip 2022
Rzymskokatolicki kościół filialny pw. św. Jakuba w Bukowej Śląskiej - parafia św. Wawrzyńca w Woskowicach Małych.
| Bukowa Śląska | |
|---|---|
| diecezja | wrocławska |
| dekanat | Namysłów Wschód |
| województwo | opolskie |
| gmina | Namysłów |
| adres | ul. Kościelna 2, 46-100 Namysłów |
| Camino | |
| w sieci | wizytówka |
| kontakt | t: 48 517-119-323, E: woskowicemale@archidiecezja.wroc.pl |
| Wikidata | Q30238171 |
| współrzędne | 51.10228, 17.81033 |
| na mapie OSM | kliknij tu |
| zdjęcia w WikimediaCommons | |
Dzieje
Architektura i wyposażenie
Kult jakubowy
- Obrazy, rzeżby, ołtarze
- odpust?
- lokalne nabożeństwa, pieśni?
Nabożeństwa
Źródła
- Wikipedia?
- Materiały autorstwa p. J.G. Kazimierczaka
- Witryna internetowa?
- informacja od proboszcza?