Szablon:Szablon kościoła: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
akt. |
Nie podano opisu zmian |
||
| (Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
| Linia 36: | Linia 36: | ||
|współrzędne | |współrzędne | ||
|style="text-align:center;"| ... | |style="text-align:center;"| ... | ||
|- | |||
|na mapie OSM | |||
|style="text-align:center;"| kliknij tu | |||
|- | |- | ||
|style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | |style="text-align:center;"|[[File:Commons-logo-31px.png]] | ||
Aktualna wersja na dzień 11:03, 14 lip 2022
Rzymskokatolicki kościół i parafia w Bakałarzewie ... .
| Miejscowość | |
|---|---|
| diecezja | Świrdybółkowo |
| dekanat | Szczuczarzewski |
| województwo | Pryncypialne |
| gmina | Prowincjonalny |
| adres | ul. Błotna nr Zachlapany |
| Camino | |
| w sieci | |
| kontakt | |
| Wikidata | |
| współrzędne | ... |
| na mapie OSM | kliknij tu |
| zdjęcia w WikimediaCommons | |
Dzieje
Architektura i wyposażenie
Kult jakubowy
- Obrazy, rzeżby, ołtarze
- odpust?
- lokalne nabożeństwa, pieśni?
Nabożeństwa
Źródła
- Wikipedia?
- Materiały autorstwa p. J.G. Kazimierczaka
- Witryna internetowa?
- informacja od proboszcza?