WikiCamino jest witryną na początkowym etapie rozwoju, ale o dużym potencjale. Chętnych do współpracy w jej tworzeniu zapraszamy do kontaktu pod adresem: jaburza@poczta.onet.pl. Buen camino!

Kategorie śledzące

Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ta strona zawiera listę kategorii monitorujących wypełnianych automatycznie przez oprogramowanie MediaWiki. Nazwy kategorii można zmienić edytując odpowiednie komunikaty systemowe znajdujące się w przestrzeni nazw MediaWiki.

Śledzenie kategorii Nazwa komunikatu Kryteria włączenia kategorii
Strony indeksowaneindex-categoryNa stronie znajduje się magiczne słowo __INDEX__ (i strona znajduje się w przestrzeni nazw, w której jest ono dozwolone), więc jest indeksowana przez wyszukiwarki nawet wtedy, gdy normalnie by się to nie działo.
Strony nieindeksowanenoindex-categoryTa strona nie jest indeksowana przez roboty, ponieważ ma wpisane magiczne słowo __NOINDEX__ i znajduje się w przestrzeni nazw, w której ta flaga jest dozwolona.
Strony zawierające wywołania szablonów z parametrami o takich samych nazwachduplicate-args-categoryStrona zawiera szablony, które używają duplikatów argumentów, jak {{foo|bar=1|bar=2}} lub {{foo|bar|1=baz}}.
Strony ze zbyt dużą liczbą wywołań kosztownych funkcji parseraexpensive-parserfunction-categoryNa stronie używanych jest zbyt wiele wymagających funkcji parsera (takich jak #ifexist). Więcej informacji na stronie Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit.
Strony, w których użyto szablonu z pominięciem argumentówpost-expand-template-argument-categoryDługość strony przekracza $wgMaxArticleSize po rozwinięciu argumentu szablonu (coś w potrójnych nawiasach, np. {{{Foo}}}).
Strony, w których przekroczone jest ograniczenie wielkości użytych szablonówpost-expand-template-inclusion-categoryRozmiar tej strony jest większy niż $wgMaxArticleSize po rozszerzeniu wszystkich szablonów, więc część szablonów nie jest rozszerzonych.
Ukryte kategoriehidden-category-categoryTo jest kategoria z __HIDDENCAT__, co zapobiega wyświetlaniu jej w sekcji z kategoriami na stronie.
Strony z odwołaniami do nieistniejących plikówbroken-file-categoryStrona zawiera nieprawidłowe odwołania do plików (odwołania do nieistniejących plików).
Strony, gdzie przekroczono liczbę węzłównode-count-exceeded-categoryStrona przekracza maksymalną liczbę węzłów.
Strony z przekroczoną głębokością rozbudowyexpansion-depth-exceeded-categoryStrona przekracza maksymalną głębokość rozbudowy.
Strony z ignorowanym formatowaniem tytułurestricted-displaytitle-ignoredStrona ma ignorowany {{DISPLAYTITLE}} ponieważ nie pasuje on do tytułu aktualnej strony.
Strony zawierające nieprawidłowe samozamykające się znaczniki HTMLdeprecated-self-close-categoryStrona zawiera samozamykające się znaczniki HTML, takie jak <b/> lub <span/>. Ich zachowanie zmieni się na dostosowane do specyfikacji HTML5, więc ich użycie w wikikodzie jest zdeprecjonowane.
Strony z pętlami szablonówtemplate-loop-categoryStrona zawiera pętlę szablonów, czyli szablon, który wywołuje sam siebie rekursywnie.