WikiCamino jest witryną na początkowym etapie rozwoju, ale o dużym potencjale. Chętnych do współpracy w jej tworzeniu zapraszamy do kontaktu pod adresem: jaburza@poczta.onet.pl. Buen camino!

Plik:Huntto signboard.jpg

Z WikiCamino
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Rozmiar pierwotny(2592 × 1936 pikseli, rozmiar pliku: 1,82 MB, typ MIME: image/jpeg)

Ten plik znajduje się w Wikimedia Commons i może być używany w innych projektach. Poniżej znajdują się informacje ze strony opisu tego pliku.

Opis

Opis
English: A sign board which reads "Ferme Ithurburia, HUNTTO, PARKING PRIVE". Photographed at Huntto, a hamlet in Saint-Michel, Pyrénées-Atlantiques, France. Ferme Ithurburia is the name of a guest house at Huntto.
Data
Źródło Praca własna
Autor 咲宮薫
Pozycja fotografa43° 07′ 27,82″ N, 1° 14′ 41,52″ W Kartographer map based on OpenStreetMap.To i inne zdjęcia na: OpenStreetMap - Google Earthinfo

Licencja

Ja, właściciel praw autorskich do tego dzieła, udostępniam je na poniższej licencji
w:pl:Licencje Creative Commons

uznanie autorstwa na tych samych warunkach

Ten plik udostępniony jest na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.
Wolno:
  • dzielić się – kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać i wykonywać utwór
  • modyfikować – tworzyć utwory zależne
Na następujących warunkach:
  • uznanie autorstwa – musisz określić autorstwo utworu, podać link do licencji, a także wskazać czy utwór został zmieniony. Możesz to zrobić w każdy rozsądny sposób, o ile nie będzie to sugerować, że licencjodawca popiera Ciebie lub Twoje użycie utworu.
  • na tych samych warunkach – Jeśli zmienia się lub przekształca niniejszy utwór, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy utwór tylko na podstawie tej samej lub podobnej licencji.

Podpisy

Tablica informacyjna przy schronisku w Huntto

Obiekty przedstawione na tym zdjęciu

przedstawia

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny23:21, 21 mar 2018Miniatura wersji z 23:21, 21 mar 20182592 × 1936 (1,82 MB)咲宮薫User created page with UploadWizard

Poniższa strona korzysta z tego pliku:

Metadane